Zjazd Techniczny Burzenin 2019Kolejny Zjazd Techniczny odbył się w dniach 5-8 września. Tradycyjnie, po bardzo krótkim czasie rejestracji, miejsca noclegowe skończyły się i pozostała tylko możliwość jednodniowego pobytu w sobotę, z której to możliwości skorzystało wiele osób. Również tradycyjnie, impreza zgromadziła setki osób zainteresowanych techniczną stroną krótkofalarstwa.
Wymieniano doświadczenia i uwagi, dzielono się pomysłami, doświadczeniem i sprzętem. Stopień zaawansowania konstrukcji był bardzo szeroki, od naprostszych anten i układów, do wymyślnych wieloprocesorowych urządzeń. Referaty, pokazy i warsztaty przybliżały różne aspekety krótkofalarswa oraz elektroniki.
Nie sposób było ogarnąć wszystkich, oficjalnych i nieoficjalnych zdarzeń zjazdu. W naszej galerii jest spora ilość zdjęć wykonanych przez Rafała SP3HTF i Zbyszka SP3NYF, ale wiele informacji można znaleźć również na forum w wątku:
http://sp7pki.iq24.pl/default.asp?grupa=75798&temat=486076


oraz na facebooku:
https://pl-pl.facebook.com/zjazdtechnicznyDla porządku dodam tylko, że w tym roku z naszego klubu na Zjazd Techniczny w Burzeninie wybrali się:
Rafał SP3HTF
Bartosz SP3CAI
Waldek SP3NYR
Zbyszek SP3NYF
Darek SQ3PJV
Tadeusz SP3AXL


Zdjęcia w galerii:

galeria

05-08.09